kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Wiktoria Zielińska 2021-12-12 0 komentarzy

Tablica magnetyczna - jakie akcesoria wybrać?

Tablica magnetyczna - jakie akcesoria wybrać?

W ofercie prezentowanego sklepu znaleźć można wiele rodzajów pomocy dydaktycznych. Korzystają z nich przede wszystkim placówki oświatowe, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na uatrakcyjnienie każdego wykładu lub pokazu. Na tablicach można dokonywać widowiskowych zapisów, a to wszystko za pośrednictwem komputera, laptopa lub telefonu. Urządzenia można bardzo łatwo skonfigurować, dostosowując do własnych wymagań. W wyborze odpowiedniego urządzenia pomagają pracownicy sklepu Tanietablice.pl, którzy w każdej chwili są gotowi do prezentacji konkretnego produktu. 

Oprócz urządzeń elektronicznych, w ofercie znalazły się dobrze znane i lubiane pomoce ścienne. To przede wszystkim tablica suchościeralna, która przydaje się w każdej klasie i pokoju ucznia. Można na niej wykonywać wielokrotne zapisy, bez utraty funkcjonalności produktu. 

Równie popularna jest tablica magnetyczna, na której oprócz pisania, można także wykorzystywać magnesy. Pozwala to na szerszą prezentację materiałów szkoleniowych, rycin i obrazków. W obu przypadkach do zestawu podstawowego dołączone są akcesoria dodatkowe. Wśród nich znajdują się zestawy różnokolorowych pisaków, kilkanaście magnesów w obudowie, gąbki do mazania oraz półki do przechowywania akcesoriów. 

Zostaw komentarz pod artykułem