kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Paweł Marciniak 2019-10-29 0 komentarzy

Przedszkole niepubliczne Wrocław

Przedszkole niepubliczne Wrocław

W ostatnim czasie w Polsce przybywa nowych placówek oświatowych. Oprócz szkół pojawiają się także prywatne przedszkola, które swoim poziomem znacznie przerastają placówki państwowe. Zarówno poziom zajęć, jak wyposażenie jest w nich znacznie lepsze.

Jedną z takich placówek jest przedszkole Luppo Puppo, które znajduje się we Wrocławiu. To praktycznie nowa placówka, która przyjmuje dzieci również do żłobka. Sale przedszkolne zostały przygotowane ze szczególną starannością. Są one pełne kolorów i nowoczesnego sprzętu. To również dziesiątki zabawek i pomocy dydaktycznych, które przydadzą się do realizacji podstawy programowej.

Prezentowane przedszkole niepubliczne we Wrocławiu gwarantuje dzieciom szereg atrakcji w ciągu każdego dnia nauki. Część z nich jest uzależniona od pogody. Dzieci bardzo często odwiedzają plac zabaw i chodzą na spacery. Zapis o tego rodzaju aktywności znalazł się nawet w statucie placówki, który jest dostępny na stronie internetowej. Dzieci mogą przebywać pod opieką wychowawców od godziny 7 do godziny 18. W tym czasie mają zapewnioną profesjonalną opiekę ze strony nauczycieli, pedagoga, czy nawet dietetyka, który dba o to, żeby wszystkie posiłki były przygotowywane według odpowiednich wzorców. Dzieci cierpiące na różnego rodzaju alergie, nietolerancje i inne choroby otrzymują posiłki dostosowane do ich stanu zdrowia. 

Przedszkole jest płatne, a kwota czesnego jest uzależniona między innymi od tego, do jakiej grupy wiekowej należy dziecko. Czesne jest wnoszone z góry każdego miesiąca.

Zostaw komentarz pod artykułem