kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Łukasz Brzeziński 2021-11-11 0 komentarzy

Opinie pracowników o warunkach pracy w Grupie TENSE

Opinie pracowników o warunkach pracy w Grupie TENSE

Poszukując zatrudnienia w branży IT oraz marketingu internetowego warto wcześniej zapoznać się z opiniami na temat określonej firmy. Wiele cennych informacji na temat stawek czy traktowania pracowników przez pracodawcę można znaleźć na portalu ogłoszeniowym praca.pl. Swoje opinie wyrażają tam zarówno obecni, jak i byli już pracownicy. Najlepiej tego typu dane porównać także z opiniami zamieszczanymi na forach czy portalach społecznościowych. Na co zwracać przede wszystkim uwagę? Każdy kandydat ma zapewne nieco odmienne oczekiwania względem przyszłej pracy, jednak najważniejsze jest wsparcie firmy oraz możliwość rozwoju. 

Opinie o Grupa Tense 

Liderem w branży IT jest poznańska firma specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz marketingu online. Matka stawia głównie na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz zapewnia pracownikom wiele dodatkowych benefitów jak m.in. karty Multisport, pakiet medyczny LuxMed czy grupowe ubezpieczenia. Na portalu ogłoszeniowym można znaleźć informacje na temat wszystkich aktualnych ofert pracy. Firma organizuje także eventy integracyjne i umożliwia pracę w elastycznych godzinach. Marka została nagrodzona na krajowym i zagranicznym rynku oraz jest certyfikowanym partnerem Google PREMIER. 

Ogłoszenia o pracę zamieszczane przez rekruterów z poznańskiej firmy dotyczą najczęściej takich stanowisk jak:

  • specjalista SEO (starszy i młodszy),
  • specjalista ds. sprzedaży,
  • Key Account Manager.

Najważniejszą korzyścią z zatrudnienia w firmie jest możliwość rozwoju w branży oraz udział pracowników także w zagranicznych projektach. Pracownicy chętnie wymieniają się doświadczeniami i wiedzą oraz pomagają nowym osobom we wdrożeniu się w powierzone im obowiązki. 

Zostaw komentarz pod artykułem