kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Ignacy Pawłowski 2021-11-24 0 komentarzy

Lampa Led Growbox - którą wybrać?

Lampa Led Growbox - którą wybrać?

Spore znaczenie podczas uprawy roślin ma odpowiednie naświetlenie. Niestety w warunkach domowych bardzo często dostęp do światła jest mocno ograniczony i dlatego trzeba zaopatrzyć się w dodatkowe lampy przeznaczone o upraw. Wybór odpowiedniego sprzętu powinien być dobrze przemyślany i najlepiej skonsultowany z pracownikiem sklepu ogrodniczego. Lampa Led Growbox powinna zostać dopasowana do rodzaju i gatunku uprawianych roślin. 

Na stronie tanieuprawianie.pl można zapoznać się z szerokim wyborem lamp LED pochodzących od takich znanych producentów jak Spectrolight, Phytolite, Green Fox, Pure LED czy też Lumatek. Wszystkie proponowane sprzęty charakteryzują się trwałością oraz długą żywotnością, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości diod. Sprzedawca udostępnia różne modele lamp, które różnią się od siebie m.in.:

  • wielkością i obszarem naświetlania,
  • kształtem,
  • rodzajem diod (stosowanych w określonych warunkach czy też przy uprawie poszczególnych gatunków roślin).

Obsługa sklepu zawsze chętnie doradzi w wyborze odpowiedniego naświetlenia. Warto wspomnieć, że poza lampami LED w ofercie dostępne są także lampy HPS, MH, CMH (315W i 630W) oraz lampy Super Dual i modele energooszczędne CFL. Ponadto sprzedawca proponuje wiele dodatkowych akcesoriów, takich jak m.in. odbłyśniki oraz układy zasilające.

Zostaw komentarz pod artykułem