kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Maria Błaszczyk 2021-06-01 0 komentarzy

Kosy akumulatorowe - Głowice

Kosy akumulatorowe - Głowice

Osoby poszukujące dobrze zaopatrzonego sklepu z piłami, kosami oraz wszelkimi niezbędnymi akcesoriami znajdą wszystko, czego potrzebują na stronie internetowej polskidrwal.pl. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowanym asortymentem, w którym znajdują się produkty marek takich, jak Oregon, Stihl czy Husqvarna.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza poręczne, trwałekosy akumulatorowe. Urządzenie jest niezastąpione w przypadku nierównych terenów, skarp czy innych trudno dostępnych miejsc. Można je także wykorzystać do ścinania gałęzi drzew, wyrównywania krzewów. Poza tym pracuje o wiele ciszej niż standardowa kosiarka, co może zainteresować część klientów. Warto również podkreślić, że kosy tego typu nie emitują żadnych szkodliwych spalin, więc są przyjazne środowisku. Akumulator działa długo i ładuje się szybko. W przypadku problemu z wyborem konkretnego modelu pracownicy firmy chętnie pomogą, udzielą dodatkowych informacji.

W asortymencie znajdują się także rozmaite akcesoria, między innymi uniwersalna, półautomatyczna głowica kosy Stihl. produkt pasuje także do kilku modeli Dolmar, Makita DBC i Solo. Żyłkę o długości pięć metrów można wygodnie odkręcić za pomocą specjalnego przycisku. Ponadto w sprzedaży znajdują się tarcze tnące, przekładnie kątowe, koła linowe, moduły zapłonu, szelki i osłony głowic oraz wiele innych części zamiennych. Warto zapoznać się z całą ofertą.

Skorzystanie z usług tego sklepu internetowego to dobra decyzja. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Zostaw komentarz pod artykułem