kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Kornelia Ziółkowska 2019-04-06 0 komentarzy

Jak zwiększyć ruch w serwisie? Opinia Grupa TENSE

Jak zwiększyć ruch w serwisie? Opinia Grupa TENSE

1. Optymalizacja strony

Zoptymalizowana strona jest dostosowana do wymagań zarówno wyszukiwarek internetowych, jak i użytkowników. Dzięki temu staje się lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania, a odbiorcy korzystają z niej z większą przyjemnością. Optymalizacja obejmuje m.in. przygotowanie odpowiednich opisów meta oraz tytułów i śródtytułów, stworzenie przemyślanej struktury witryny, wdrożenie danych strukturalnych, dopasowanie do urządzeń mobilnych czy maksymalne przyspieszenie działania strony. Wszystkimi tego rodzaju działaniami zajmuje się Grupa TENSE, która od lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Więcej interesujących informacji na ten temat jest na stronie officemanager.pl .

2. Media społecznościowe

Co drugi Polak posiada konto w jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Tymczasem stworzenie profilu firmowego nic nie kosztuje, a dzięki niemu można dotrzeć do setek tysięcy odbiorców. Oczywiście aktywność w przestrzeni mediów społecznościowych wymaga kreatywności, przemyślanego działania i znajomości mechanizmów rządzących social media, ale może przynieść wprost spektakularne efekty.

3. Pozycjonowanie

Jak użytkownicy poszukują interesujących ich treści? Większość poprzez wyszukiwarkę internetową. Wniosek jest prosty: warto być w niej dobrze widocznym na określone frazy kluczowe, żeby dotrzeć do odbiorców z przekazem, którego poszukują. A właśnie to jest celem pozycjonowania.

4. Content marketing

Prowadzenie bloga, publikowanie fachowych artykułów w serwisach tematycznych, tworzenie prezentacji multimedialnych i materiałów wideo – to tylko kilka przykładów działań content marketingowych, które pozwalają na zyskanie zainteresowania i zaufania ze strony użytkowników, odbiorców i potencjalnych klientów.

Zostaw komentarz pod artykułem