kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Urszula Kowalska 2022-08-19 0 komentarzy

Gdzie można znaleźć producenta etykieciarek do butelek?

Gdzie można znaleźć producenta etykieciarek do butelek?

Chcąc utrzymać się na rynku, wielu producentów decyduje się na zakup zautomatyzowanych linii produkcyjnych, pozwalających na szybką realizację zamówień i zwiększenie wydajności zakładu. Dzięki temu towar jest cały czas obecny na rynku i przyzwyczajeni do tego klienci chętnie po niego sięgają.

Wiele nowoczesnych maszyn można znaleźć na stronie dozownice.pl bezpośrednio u producenta, który projektuje i wykonuje sprzęt dla firm z różnych branż, działających na europejskich rynkach. To między innymi wysokiej jakości etykieciarki do butelek, dostępne w wielu modelach, w wersji automatycznej i półautomatycznej. W sprzedaży są urządzenia etykietujące różne rodzaje butelek okrągłych i płaskich, z datownikami i bez, z różnymi rozmiarami etykiet. Producent ten na życzenie klienta wysyła też krótkie filmiki, pokazujące działanie danego sprzętu.

Poza maszynami etykietującymi półautomatycznymi w asortymencie producenta jest też automatyczna etykieciarka, dająca możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych oczekiwań nabywcy. Firma oferuje również wykonanie takiej maszyny do etykietowania wszystkich rodzajów butelek, bez względu na kształt czy wielkość. Jest to sprzęt zasilany z sieci o napięciu 220V i mocy 500W. Jest w stanie nakleić etykiety nawet na 180 butelkach na minutę.

Pragnąc zapoznać się z innymi urządzeniami dostępnymi w ofercie, wystarczy odwiedzić stronę producenta lub skontaktować się z nim telefonicznie albo e-mailem. Pracownicy działu handlowego chętnie odpowiedzą na pytania potencjalnych nabywców.

Zostaw komentarz pod artykułem