kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Aleks Jakubowski 2021-06-07 0 komentarzy

Escape Room dla szkół

Escape Room dla szkół

Witryna internetowa mobilny-escaperoom.pl należy do firmy oferującej zabawę dla młodzieży i dorosłych w, tak zwanym, escape room. Są to usługi bardzo wysokiej jakości. Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, zapewniając wysokie standardy świadczeń. 

Tym, co wyróżnia tę firmę na tle innych, jest fakt, iż klient ma możliwość zorganizowania tego rodzaju atrakcji w wybranym przez niego miejscu (na przykład w szkole, firmie, czy też w trakcie wyjazdu integracyjnego). Całą ofertę podzielono na trzy główne kategorie, które prezentują się następująco:

  • escape room dla szkół (do wyboru są warianty, takie jak: szalony naukowiec, podróż do przeszłości, wiadomość z biblioteki, uratujcie święta),
  • escape room dla firm i hoteli (w tym wypadku można wybierać spośród następujących pokoi tematycznych: pokój lalek, PRL, szalony naukowiec, kancelaria, skarbiec, strych),
  • escape room w plenerze (w przypadku zabawy na powietrzu dodatkową opcją jest pokój - cela).

Aby zamówić taką usługę, należy skontaktować się z pracownikami firmy. Konieczne jest ustalenie szeregu szczegółów organizacyjnych (między innymi chodzi tu o miejsce i datę wydarzenia, ilość uczestników i ich średni wiek, a także indywidualne preferencje klientów). Wycena przygotowywana jest dla każdego osobno, uwzględniając detale, na jakie zdecyduje się dany zleceniodawca. Warto dokładnie przejrzeć także wszystkie treści dostępne na stronie internetowej usługodawcy. Są one bowiem bogate w zdjęcia i opisy, które mogą okazać się idealną inspiracją. 

Zostaw komentarz pod artykułem