kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Paweł Marciniak 2023-07-04 0 komentarzy

Czy na rynku działa jakaś firma oferująca gotowe paczki świąteczne ze słodyczami?

Czy na rynku działa jakaś firma oferująca gotowe paczki świąteczne ze słodyczami?

Nie ma nic piękniejszego niż radość dziecka, które otrzymało niespodziewany podarek. Dlatego w wielu przedsiębiorstwach kultywuje się tradycję obdarowywania dzieci pracowników z różnych okazji, wykorzystując na ten cel pieniądze z funduszu socjalnego. Od lat działają na rynku przedsiębiorstwa specjalizujące się w przygotowywaniu prezentów z różnych okazji, więc znalezienie odpowiedniego nie będzie problemem.

Firmą, która dba o zadowolenie klienta i jest w stanie przygotować efektowne podarunki nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych, np. dla pracowników, klientów, kontrahentów etc., jest Świat Mikołaja. Istnieje ona na rynku od dawna, dlatego rozumie potrzeby zamawiających i stara się im w pełni sprostać. W ofercie ma gotowe paczki ze słodyczami, jak i spersonalizowane. 

Oferta gotowych prezentów dla dzieci jest długa. Są na niej paczuszki od 50 do 125 zł. Zawierają one głównie słodycze, które bez trudu można dopasować także do wieku. Dla przykładu, na paczkę Baby składają się przede wszystkim herbatniki o różnych kształtach, w tym ze zwierzątkami, biszkopty, pałeczki kukurydziane, a także mus owocowy. Nie ma w niej nic, co mogłoby zaszkodzić, czy nawet zagrozić życiu maluszka, jak np. draże czy drobne cukierki.

Dla starszych dzieci przedsiębiorstwo to ma paczki o nazwach sugerujących zawartość. Są to m.in. paczki:

  • Kinder & Milka,
  • Milka,
  • Big Kinder & Milka.

Dostępne są również zestawy o takich nazwach jak Happy, Dla Każdego, Nawet Niegrzecznego, Big Joy czy Dla Grzecznych. Dzieci znajdą w nich rozmaite batony, czekolady, ciastka, wafelki, żelki, lizaki, draże M&Ms, jajka niespodzianki i mnóstwo innych smakowitych artykułów.

Wybór jest ogromny, dlatego warto najpierw zapoznać się z asortymentem, a dopiero później złożyć zamówienie.

Zostaw komentarz pod artykułem