kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Kornelia Ziółkowska 2023-12-13 0 komentarzy

Czy Designer PRO to dobre oprogramowanie do zarządzania drukiem?

Czy Designer PRO to dobre oprogramowanie do zarządzania drukiem?

Dobrej jakości program do zarządzania drukiem jest niezastąpiony w każdej firmie, niezależnie do jej wielkości i liczby pracowników. Dzięki sprawdzonemu systemowi można szybko i bezproblemowo przesyłać i drukować etykiety oraz inne dokumenty. Czy warto inwestować w edytor Nice Label Designer Pro firmy IBCS?

Proponowany przez przedsiębiorstwo system służy do projektowania szablonów etykiet oraz zarządzania nimi. Poza tym program zapisuje projekty i wydruki, więc znalezienie starszej wersji nie stanowi żadnego problemu. Za jego pomocą można także tworzyć kartoteki produktów. Ponadto aplikacja obsługuje wszystkie typy kodów kreskowych. Warto zaznaczyć, że wraz z oprogramowaniem przedsiębiorca otrzyma bazę szablonów używanych przez popularne sieci handlowe, np. Biedronka, Lidl, IKEA. Edytor jest zgodny ze standardem GS1 i różnymi rozporządzeniami do niego nawiązującymi, co umożliwia współpracę w międzynarodowych łańcuchach dostaw. Program również obsługuje wielojęzyczne etykiety.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich grup klientów, firma oferuje możliwość przetestowania programu przez trzydzieści dni. Wersja testowa zawiera wszystkie funkcje.

Skorzystanie z usług renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu oprogramowania najwyższej klasy, atrakcyjnych cen oraz indywidualnego podejścia.

Zostaw komentarz pod artykułem