kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Hanna Ziółkowska 2020-01-08 0 komentarzy

Apteka Pisz

Apteka Pisz

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego można wskazać 2-3 miasta znacznie odbiegające od reszty pod względem liczebności mieszkańców. To Olsztyn, Elbląg oraz Ełk. Kolejnymi ośrodkami pod względem populacji są znane i lubiane Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo i Działdowo. Dopiero za nimi na liście pojawia się Pisz – miasto zamieszkane przez około 20 tysięcy obywateli, powierzchnią przekraczające nieco ponad 10 kilometrów kwadratowych. Co ciekawe, również tutaj, a nie tylko w największych miastach funkcjonuje punkt należący do działającej na terenie całej Polski spółki AptekiGemini.pl.

Warto wiedzieć, że apteka w Piszu działa przez cały tydzień w następujących porach:

  • od 8.00 do 20.00 w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki,
  • od 8.00 do 16.00 w soboty,
  • od 9.00 do 14.00 w niedziele.

Rozpoznawalna marka pracuje na zaufanie klientów już od 1990 roku, kiedy otwarto pierwszy punkt w Wejherowie. Dziś stwarza ciekawą perspektywę dla farmaceutów zainteresowanych otwarciem swojej apteki w systemie franczyzowym, a także tworzy miejsca, w których pacjenci mogą liczyć na dobrą dostępność leków oraz innych produktów związanych ze zdrowiem i higieną.

Jeszcze szerszy asortyment posiada sklep internetowy, który realizuje błyskawiczną wysyłkę z Gdańska. Wśród klientów można wskazać kobiety w ciąży, seniorów, sportowców czy pacjentów borykających się z rozmaitymi przypadłościami.

Mieszkając w Piszu lub bliskiej okolicy, warto zapamiętać adres, pod którym w każdy dzień tygodnia sprzedawane są lekarstwa. To centralna część miasta – ulica Rybacka 2/3. Więcej informacji znajduje się na podanej wyżej stronie internetowej.

Zostaw komentarz pod artykułem