kinosolo.pl
pozwalamy wejść na szczyty popularności...

Dominik Nowak 2022-04-12 0 komentarzy

Adwokat z Wodzisławia Śląskiego broniący osób oskarżonych

Adwokat z Wodzisławia Śląskiego broniący osób oskarżonych

Najtrudniejsze w prowadzeniu są oczywiście sprawy karne, w przypadku których kara za popełnione czyny może wiązać się nawet z pozbawieniem wolności. Nic więc dziwnego, że tak wiele zatrzymanych osób odmawia pomocy prawnika z urzędu, aby móc samodzielnie wybrać kancelarię reprezentująca jego interesy. Jeśli dana osoba została już aresztowana, to w jej imieniu mogą działać członkowie rodziny, którzy skontaktują się z prawnikiem (najlepiej w trybie natychmiastowym).

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Kazubski jest dostępna przez 24 godziny w przypadku spraw karnych i zatrzymań osób podejrzanych. Dzięki szybkiej reakcji bliskich adwokat z Wodzisławia Śląskiego będzie mógł uczestniczyć w przesłuchaniach i wesprzeć klienta niemal od pierwszych chwil aresztowania. Podczas rozmów wspólnie zostanie ustalona strategia, a prawnik będzie oczywiście w stałym kontakcie z rodziną zatrzymanego. W taki właśnie sposób działa śląska kancelaria adwokacka .Wodzisław Śląski to nie jedyne miejsce, gdzie udzielane są porady prawne, ponieważ właściciel prowadzi także filię mieszczącą się na terenie Rybnika.

Oczywiście klienci mogą skontaktować się również z kancelarią telefonicznie czy poprzez wiadomość e-mail. Na firmowym blogu zamieszczono też wiele dodatkowych informacji i bezpłatnych porad z zakresu prawa karnego oraz cywilnego. Należy podkreślić, że poza reprezentowaniem osób oskarżonych, adwokaci pomagają także poszkodowanym poprzez m.in. zasądzenie odpowiedniego zadośćuczynienia za wyrządzone krzwydy.

Zostaw komentarz pod artykułem